Warsztaty

Dla kogo?

Vedic Art jest dla każdego.
Nieważne jakie masz wykształcenie, ile lat, i jaki zawód wykonujesz.
Jeśli pragniesz odzyskać radość i spontaniczność, otworzyć się na poznanie siebie i na zmiany w życiu. Czujesz zagubienie, wypalenie, chcesz podnieść swoje poczucie wartości i stawiasz na rozwój.
Pragniesz dostrzec ograniczające blokady, odkryć swoje marzenia i ujrzeć nowe możliwości. Jeśli wykonujesz monotonną pracę i pragniesz odzyskać spontaniczność myślenia i kreatywność.
Polecam Vedic Art jako narzędzie zwiększające samoakceptację, i poczucie sprawczości. Prowadząc kurs, z radością obserwuję jak uczestniczy stają się niezwykle kreatywni.
Spotykają się wówczas ze swoim wewnętrznym artystą, czerpią z tego siłę i inspirację. Odbywa się to w prosty i radosny sposób, podczas twórczej zabawy farbami i błyszczącymi brokatami, w miłym, akceptującym towarzystwie. To doświadczenie jest niezwykłe i możliwe dla każdego.

Serdecznie zapraszam!

Co zyskujesz?

Poprawę komfortu życia w każdym aspekcie.
Wzrost kreatywności i odnalezienie swojego potencjału twórczego.
Odkrycie kontaktu ze swoją intuicją.
Poznanie swoich talentów i umiejętności.
Wyjście poza utarte schematy, i umiejętność podejmowania niekonwencjonalnych działań.
Wzrasta nasza samoocena i odporność na stres.
Poznajemy też nowe interesujące osoby, z którymi wspólnie pracujemy na warsztatach.
Jednak tak naprawdę, efekty można doświadczyć głównie poprzez osobiste doświadczenie.
Każdy odkrywa na podczas zajęć, to, co jest mu w danym momencie najbardziej potrzebne.
W efekcie okazuje się, że potrafimy malować i kończymy kurs z ok. dwunastoma wspaniałymi stworzonymi przez siebie obrazami.
Zapraszam serdecznie na warsztaty!

Opinie uczestników

Mariusz
Read More
O tym, żeby pójść na kurs myślałem całkiem długo. Nigdy wcześniej nie malowałem i nie wiedziałem czego się tam spodziewać. Ostatecznie postanowiłem, że warto spróbować i to była dobra decyzja. Już na wstępie Grażynka zadbała do luźną atmosferę, smakołyki, ciepłą herbatkę. Gdy grupa się zintegrowała posłuchaliśmy o tym co będziemy robić i.. zaczęliśmy malować.
To było niesamowite, namalowałem pięć obrazów, a przecież nie umiem rysować. Każdy obraz odkrył przede mną coś czego nie wiedziałem o sobie wcześniej. Przez cały kurs Grażynka służyła pomocą, odpowiadała na nasze pytania i zachęcała do słuchania intuicji. To był wspaniały czas, na pewno wrócę na kolejną część kursu.
Mariola
Read More
Jechałam na warsztaty mało wiedząc na temat Vedic Art, więc nie miałam wielkich oczekiwań. Przyjechałam za namową znajomej zafascynowanej tą metodą. Nastawiłam się po prostu na dobry, spokojny czas dla siebie.
A jestem bardzo, bardzo zadowolona, że byłam i mogłam doświadczyć takiego sposobu wyrażania siebie. A na to miała właśnie wpływ Twoja osoba - ciepła, spokojna, harmonijna, bardzo się cieszę, że to na Ciebie trafiłam poznając tą metodę!
Minął już jakiś czas, a ja wciąż czuję ciepło w sercu, gdy pomyślę o tych vedicowych dniach. Dzięki tym warsztatom pokochałam malowanie i co jeszcze dla mnie bardzo cenne: zaraziłam tym moje już prawie dorosłe dzieci, miały też możliwość wysłuchiwania moich opowieści pełnych ekscytacji i pasji z warsztatu. To ważne, by dzieci (i mąż oczywiście - który też był pod dużym wrażeniem mojej twórczości) widziały swoich rodziców realizujących się, doświadczających nowych przygód i szczęśliwych.
Bardzo mi sprzyjał czas warsztatów, bez pospiechu, dając czas i przestrzeń!,
A co się zmieniło? Myślę, że ogromna moc obrazu: "Marzenie serca", które wisi na ścianie i dodaje mi energii i pewności w realizacji tego marzenia, czyli dzielenia się miłością i współtworzenia dobrego świata.
Wyrażając wielką wdzięczność Mariola
Previous
Next