O mnie

Grażyna Cholewińska

Moje zainteresowania od dawna dotyczyły dwóch dziedzin. Pierwsza to rozwój osobisty, liczne kursy, książki, zdobywanie umiejętności. Druga to to twórcze działania, malarstwo, wykonywanie witraży, malowane sukienki, kreatywne podejście do przestrzeni- reliefowe ściany. Moja praca zawodowa w mediach również była kreatywna. 

Zajmowałam się montażem obrazu i dźwięku w dużej stacji telewizyjnej. Nadszedł jednak taki moment, że moje życie zupełnie się zmieniło. Zrezygnowałam z pracy, pragnęłam robić rzeczy wartościowe i prawdziwe, w zgodzie ze sobą. To był trudny czas, próbowałam się odnaleźć, odszukać własny rytm. 

Potrzebna mi była metoda która zintegruje mnie wewnętrznie, da odpowiedzi na liczne pytania poprzez osobiste doświadczenie. Kiedy trafiłam na warsztat Vedic Art, pomyślałam: czego to mnie jeszcze może nauczyć? Maluję już przecież od wielu lat… 

Bardzo się myliłam, dostałam do ręki niesamowite narzędzie, które nie tyko odmieniło cudownie moją technikę malarską, ale również zmieniło mnie samą. Pojęłam, że w tym miejscu dwie ścieżki moich pasji połączyły się i uświadomiłam sobie że jestem gotowa dzielić się tą wiedzą z innymi. To piękne odkrycie i marzenie mojego serca. Dla mnie prowadzenie warsztatów to radość i spełnienie, a malarstwo według siedemnastu zasad to ciągle odkrywanie siebie samej.

Moja Pracownia, miejsce gdzie maluję, jest moją osobistą magiczną przestrzenią. Tworzę tam swoje obrazy energetyczne, także spersonalizowane.
Cieszę się że w ten sposób mogę pomóc, przywrócić harmonię, lub wypełnić czyjś dom dobrą energią.