Moja historia

Grażyna Cholewińska

To cudowne i fascynujące, jak wiele może się wydarzyć kiedy wreszcie staniemy po swojej stronie.

Do mojej przygody z Vedic Art. dorastałam długo, sama o tym nie wiedząc.

Minęły lata, na próbach odrzucenia tego co mnie ogranicza, poszukiwania siły i odwagi na tworzenie życia w zgodzie ze sobą. Stosy przeczytanych książek, kursy rozwojowe, kręcenie się w kółko…

A równolegle dla relaksu… malarstwo. Tu też byłam dla siebie wymagająca i często niezadowolona.

Czułam że chcę malować niezupełnie to co widzę, ale „naturę rzeczy”, tyko jak?

Przypadek sprawił ze znalazłam się na kursie Vedic Art. Byłam wówczas na życiowym zakręcie i przyznam że liczyłam na trochę przyjemności z malowania, sadząc że i tak raczej niczego nowego się nie nauczę.

Jakże się myliłam… w trakcie zajęć zapomniałam o wszystkim co wiedziałam o malowaniu, zamiast pędzli użyłam dłoni… jaskrawe kolory posypałam brokatem!

Znalazłam się w atmosferze pełnej akceptacji, ciszy i spokoju, i dzięki temu otworzyłam się na proces twórczy. To głęboki proces wspomagany przez 17 zasad Wedyjskich, dotyczących praw natury.

Doświadczyłam też mocno tak zwanej energii grupy. Osoby w trakcie warsztatu bardzo się wspierają, atmosfera jest twórcza, a wszyscy pomocni. Zawiązałam wiele znajomości z ciekawymi osobami i utrzymuje je do dziś.

Zdałam sobie sprawę że na kursie dostałam do ręki niesamowite narzędzie, które nie tyko cudownie odmieniło moją technikę malarską, ale również zmieniło mnie samą.

Pojęłam że dwie ścieżki moich pasji: rozwój i kreacja, połączyły się. Po pewnym czasie uświadomiłam sobie, że mogę się tą wiedzą dzieli
z innymi! To było piękne odkrycie i zarazem marzenie mojego serca.

Z radością obserwuję, gdy uczestniczy podczas kursu stają się niezwykle kreatywni. Spotykają się wówczas z tym co dla nich ważne, czerpią z tego siłę i inspirację.

Bardzo polecam Vedic Art. Jako narzędzie zwiększające samoakceptację, kreatywność i poczucie sprawczości.

Dla osób pragnących odzyskać radość i spontaniczność, otwartych na poznanie siebie i na zmiany w swoim życiu. Pragnących dostrzec ograniczające blokady, odkryć na nowo swoje marzenia, ujrzeć nowe możliwości.

Uczynić to można w prosty i radosny sposób, płynący z twórczej, dziecięcej zabawy barwnymi farbami i błyszczącymi brokatami, w miłym akceptującym towarzystwie.

To doświadczenie jest możliwe dla każdego.

Serdecznie zapraszam